Koniec Zimy. Płyniemy na Majówkę

Koniec Zimy. Płyniemy na Majówkę

utworzone przez | Mar 11, 2015 | Słonce w żaglach | 0 komentarzy

Tawerny wszędzie takie same

Tawerny wszędzie takie same

Trzeba się w końcu rozerwać i odstresować!

Czas płynie błyskawicznie. Nim się obejrzymy będzie koniec kwietnia czyli czas na REJS. W tym roku kalendarz pozwala być 9 dni na jachcie kosztem czterech dni urlopu.

Odwiedzimy wiele przyportowych tawern w miejscowościach wtopionych w nadbałtycki krajobraz i prawie zapomnianych przez cywilizację zakątków takich jak Lome, Greifswald, Pennemumde i tych bardziej znanych Sassnitz z U-botem i pięknymi klifami, Stralsund z delfinarium. W Stralsundzie jest też tawerna gdzie jest 100 gatunków Whisky.

Zrobimy też przystanek w Świnoujściu. Bądź z nami w te dni na uroczej wyspie Greifswalder Oie i zobacz piękną latarnię morską – cała wyspa jest uroczym rezerwatem przyrody. Pięknie!

Na naszej trasie jest wiele kolorowych miasteczek rybackich gdzie odkryjesz, co to spokój, super przygoda i smaczne morskie jedzenie w krainach przez które przepłyniemy Eoliną na pełnych w Słońcu Żaglach.

Ruskij Standard - a może go spotkamy?

Ruskij Standard – a może go spotkamy?

Jacht wyposażony jest w ogrzewanie!
Rejs zaczynamy 25 kwietnia o godzinie 12:00 Szczecin ul. Przestrzenna 21, Centrum Żeglarskie Kończymy 3 maja o godzinie 10:00 w tym samym miejscu. Za 4 dni urlopu masz 9 dni rejsu!

Można też dosiąść się na trasie, co wymaga uzgodnienia telefonicznego. Mijamy przecież po drodze różne porty.

Szczegóły na stronie i w telefonie. Ciekawa propozycja dla obrotnych i tu proszę o tel: 513 153 023.

Uwaga: ilość miejsc ograniczona
=== === === === === === === === === ===

Rezerwacja:
www.SloncewZaglach.pl/rejs-01-15-majowka
– poprzez e-mail: info@sloncewzaglach.pl
– telefonicznie: +48 513 153 023

Już dziś zaplanuj swój urlop na Mazurach!

Wspaniałe miejsce dla tych którzy naprawdę chcą wypocząć. Doskonały punkt wypadowy na wycieczki po Mazurskich jeziorach. Miła, sympatyczna i pomocna obsługa.

Jeśli jedzie się w 8-10 osób, to cały teren jest dla grupy. Obok domków znajduje się bardzo przyjemna tawerna, gdzie można grillować i się bawić. Piękny widok na jezioro.