Wycieczka Jachtem na Zlot Żaglowców

Wycieczka Jachtem na Zlot Żaglowców

utworzone przez | Cze 12, 2015 | Słonce w żaglach | 0 komentarzy

Chcesz zobaczyć żaglowce i port Szczeciński z pokładu jachtu?

W dniach 11-15 czerwca organizowany jest w Szczecinie “Powrót Żaglowców”. Zobacz od strony wody  wszystkie jednostki biorące udział w zlocie na tle Wałów Chrobrego, Łasztowni i przemieszczającego się z wolna tłumu ludzi. Płynąc do miejsca zlotu przepłyniemy przez urokliwe zakamarki  szczecińskiego portu. Czyli dwa w jednym. W trakcie trwania każdego dnia imprezy tj. 12, 13 i 14 czerwca, Słońce w Żaglach organizuje po dwa rejsy portowe dziennie, jachtem EOLINA. Przedpołudniowa startuje o godz. 9:30, a popołudniowa o 16:30. Czas trwania rejsu to około 3-4 godziny. Wyruszamy z Centrum Żeglarskiego przy ulicy Przestrzennej 21 gdzie można zostawić samochód, bądź można tu łatwo dojechać komunikacją miejską. Przystanek Camping (na żądanie). Cena dla grupy max 6 osób: 350 pln za wycieczkę, Cena dla jednej osoby: 100 pln. Rezerwacja miejsc bezpośrednio u Kapitana Wojciecha Drewniaka – +48 513 153-023 Zobacz zdjęcia z trwającej już imprezy!    

Już dziś zaplanuj swój urlop na Mazurach!

Wspaniałe miejsce dla tych którzy naprawdę chcą wypocząć. Doskonały punkt wypadowy na wycieczki po Mazurskich jeziorach. Miła, sympatyczna i pomocna obsługa.

Jeśli jedzie się w 8-10 osób, to cały teren jest dla grupy. Obok domków znajduje się bardzo przyjemna tawerna, gdzie można grillować i się bawić. Piękny widok na jezioro.