Regulamin

Jak zarezerwować pobyt?

Najprościej i najpewniej jest zadzwonić pod numer 602 248 106 i uzgodnić termin i inne szczegóły. Kolejnym krokiem jest wpłata zaliczki w wysokości 50% ceny usługi na podane konto bankowe. Po zaksięgowaniu wpływu pieniędzy na konto rezerwacja jest spełniona. Pozostałą część kwoty należy  zapłacić gotówką w dniu przejazdu do nas. Wystawiamy fakturę vat lub paragon fiskalny. Możliwe jest również wystawienie faktury pro forma. 

Można skorzystać też z formularza kontaktowego. Dane są tylko do naszej dyspozycji. Odpowiedź wysyłamy na adres podany w formularzu i od tej pory traktujemy podany adres jako identyfikator naszego klienta. Natomiast korespondencję wysłaną z naszego oficjalnego adresu biuro@bajana.pl prosimy traktować wiążąco.

Już dziś zaplanuj swój urlop na Mazurach!

Wspaniałe miejsce dla tych którzy naprawdę chcą wypocząć. Doskonały punkt wypadowy na wycieczki po Mazurskich jeziorach. Miła, sympatyczna i pomocna obsługa.

Jeśli jedzie się w 8-10 osób, to cały teren jest dla grupy. Obok domków znajduje się bardzo przyjemna tawerna, gdzie można grillować i się bawić. Piękny widok na jezioro.