Rejsy parostatkiem po mazurskich jeziorach

Organizujemy rekreację na wodzie repliką parostatku z 1905 roku.

Ms Melanie:

Serdecznie zapraszamy na przejażdżkę  repliką mazurskiego statku spacerowego z 1905 r. – wycieczki po Wielkich Jeziorach Mazurskich z zawijaniem do urokliwych zatoczek celem  podglądania z wody pięknych miejsc, podglądania przyrody. Zawijamy też do różnych portów na posiłek czy zwiedzanie. Z wody Mazury wyglądają inaczej. Przepływając bliskao żeglarzy słyszymy żeglarskie komendy a z bliska wydaje się, że maszty z żaglami są jakieś dużo większe. W okolicach jeziora Bełdany żyją na wolności prawdziwe tarpany, które chętnie pozują do zdjęcia i często podchodzą do samej wody. Czas pływania to też czas na zapoznanie się z manewrowaniem jednostką pływającą. Chętni poprowadzą nasz statek samodzielnie Oczywiście pod dyskretnym okiem prowadzącego. Można wybrać się na kilka godzin bądź cały dzień. Zabieramy wtedy więcej napojów, jakiś prowiant zapasowe błony fotograficzne, lornetki, dobry humor i w drogę. Jednostka jest bezpieczna, posiada odpowiednie certyfikaty i atesty a załoga odpowiednie uprawnienia. Jest zaopatrzona w indywidualny sprzęt ratowniczy, toaletę bieżącą wodę i skromną kuchnię, niewielką lodówkę, która w czasie upałów i tak robi za szafkę.  Zadaszenie w części środkowej pozwala na schowanie się przed słońcem. Można się „byczyć” cały dzień. Wieczorem wracamy na kolację przy ognisku w tawernie. Nie jesteśmy jednostką liniową, rejsową stąd też trasę, czas wypłynięcia i powroty, odwiedzane miejsca ustalamy indwidualnie. Do zobaczenia na pokładzie. A hoj!   

Zapraszamy do kontaktu w sprawie rejsów

Do dyspozycji mamy również kajaki, rowery, motorówki. 

Kontakt bezpośredni

Wojtkiem Drewniakiem

tel. 513 153 023

Galeria zdjęć:

Już dziś zaplanuj swój urlop na Mazurach!

Wspaniałe miejsce dla tych którzy naprawdę chcą wypocząć. Doskonały punkt wypadowy na wycieczki po Mazurskich jeziorach. Miła, sympatyczna i pomocna obsługa.

Jeśli jedzie się w 8-10 osób, to cały teren jest dla grupy. Obok domków znajduje się bardzo przyjemna tawerna, gdzie można grillować i się bawić. Piękny widok na jezioro.