Tawrena

Tawerna nad brzegiem mazurskiego jeziora:

 

Nasza tawerna jest miejscem przygotowanym specjalnie dla Naszych gości. Można tutaj poimreezować nie zakłócając domowego miru w domkach. Jest zaopatrzona we wszystkie akcesoria kuchenne, jest tu też palenisko do grilowania oraz dla samej przyjemności przebywania koło ognia. Przygotowane drewno olchowe dodaje wyjątkowego smaku potrawom. Co więcej każdy sam sobie przygotowuje biesiadę a i integracja z mieszkańcami sąsiednich domków przebiega w wyjątkowym klimacie. Znajduje siętu też instalacja do nalewania piwa „z kija”. Wystarczy zakupić 30 litrową kegę by nie martwić się o ciężkie butelki czy temperaturę tego bursztynowego trunku. W palenisku mozna też sobie zamontować zwykłego grila. Nasi goście często przenoszą się do tawerny z przygotowywaniem posiłków. Smażenie w tawernie ryb wyłowionych z naszego pomostu pozwala na zachowanie świeżego powietrza w domkach. Z tarasu tawerny jest jeden z najlepszych widoków w okolicy na jezioro Tałty (12 metrów ponad lustrem wody czyli poziom czwartego piętra). Widać też nasz pomost rekreacyjno-wędkarski z zacumowanym parostatkiem. Żeby zachować prywatność  biesiadników tawerna jest samoobsługowa.

Już dziś zaplanuj swój urlop na Mazurach!

Wspaniałe miejsce dla tych którzy naprawdę chcą wypocząć. Doskonały punkt wypadowy na wycieczki po Mazurskich jeziorach. Miła, sympatyczna i pomocna obsługa.

Jeśli jedzie się w 8-10 osób, to cały teren jest dla grupy. Obok domków znajduje się bardzo przyjemna tawerna, gdzie można grillować i się bawić. Piękny widok na jezioro.