e-Learning

e-Learning

utworzone przez | sty 3, 2015 | Słonce w żaglach | 0 komentarzy

Edukacja ŻeglarstwaUmiejętności niezbędne do uprawiania turystyki wodnej, w tym żeglarstwa i sportów motorowodnych, uzyskujemy na pokładzie jachtu pod okiem doświadczonego instruktora. Potrzeba do tego również sporo wiedzy.

O ile z praktyczną stroną tej przygody w dobrze zorganizowanych firmach szkoleniowych nie ma większego problemu, to przyswojenie odpowiedniego zakresu wiadomości teoretycznych wymaga sporej ilości czasu; uczestnictwa w licznych wykładach, kontaktu z profesjonalnym wykładowcą, dostępu do aktualnych książek i innych pomocy dydaktycznych.

Szanujemy Twój Czas

Doskonałym rozwiązaniem, umożliwiającym szybkie i sprawne przyswajanie wiedzy, jest nowatorska w swojej formie idea dostępnego w sieci internetowej, teoretycznego kursu e-learningowego. Można go odbyć na platformie e-learningowej EdukacjaŻeglarska.pl przy wsparciu instruktora lub pracować samodzielnie, korzystając ze swojego komputera lub innego urządzenia mobilnego (np. laptopa, tabletu, smartfona) z dostępem do Internetu.

Proponowane tu e-Kursy pozwalają na solidne przygotowanie się do egzaminu na wybrany patent żeglarski lub motorowodny. Zapewniają również doskonałe uzupełnienie zajęć teoretycznych i praktycznych prowadzonych przez doświadczonych instruktorów-wykładowców. Składają się z szeregu prezentacji i baz pytań oraz bloków sprawdzających przyswojoną wiedzę. Szczegółowe programy tych szkoleń znajdują się w bloku ofertowym poszczególnych kursów (więcej na ten tamat).

baner_edu_20150125Kursy e-Learningowe udostępniane są na 30 dni (można zdecydować się na ich przedłużenie lub dokupić dodatkowy czas tego dostępu). Czasowe dostępy do kursów e-learningowych można nabyć w wersji „pełnego e-kursu” (e-prezentacje z poszczególnych przedmiotów + bazy pytań; e-sprawdziany z tych przedmiotów; e-egzamin – nauka i kontrola wyników) lub „tylko e-egzaminu” (same e-sprawdziany i e-egzamin – kontrola wyników). Wybór należy do użytkownika.

Kursy e-learningowe zdecydowanie przyspieszają naukę i proces przygotowania się do egzaminów na poszczególne patenty żeglarskie, czy motorowodne. Najważniejsze jest jednak to, że podnoszą świadomość bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z uroków żeglarstwa i motorowodniactwa. Lepiej wiedzieć i przeciwdziałać niż doświadczać i żałować.

Twórca Platformy e-Learningowej
Mariusz Zawiszewski
EdukacjaŻeglarska.pl

Już dziś zaplanuj swój urlop na Mazurach!

Witold Bawołek
Witold Bawołek
2023-08-06
Domek super. Mili właściciele. Widoki na jezioro mega!!!
Goshia Zdziebłowska
Goshia Zdziebłowska
2023-06-11
Właśnie wróciliśmy z pobytu w Marina Bajana. Polecamy z czystym sercem, spokój, cisza, bardzo dobrze wyposażone domki, mega wygodne materace, bardzo cenimy bawełnianą pościel, dostęp do w pełni wyposażonej tawerny z grillem!, prywatnego pomostu, kajaków i rowerów. Do tego Pan Wojtek (gospodarz) organizuje rejsy repliką parostatku, które bardzo polecamy. Statek jest bardzo komfortowy, z toaletą na pokładzie! To nie jest zwykła wycieczka – naprawdę wiele stracicie, jak nie skorzystacie  Ze Starych Sadów do Mikołajek jest zbudowana nowa ścieżka pieszo-rowerowa, bardzo malownicza, polecamy ją szczególnie w porze zachodu słońca. Rezerwując w ostatniej chwili domek nie spodziewaliśmy się, że będzie tak fajnie. Całość przerosła nasze oczekiwania. Z Panią Basią można wszystko załatwić, Pan Wojtek w razie problemów przybędzie na pomoc, czuliśmy się jak w domu, bezpiecznie i rodzinnie.
Agnieszka Wasiłek
Agnieszka Wasiłek
2022-08-25
Przepiękna replika parostatku, organizacja rejsu na najwyższym poziomie. Cudowny, zabawny i bardzo cierpliwy Pan Wojtek, który zorganizował na rejs marzeń, chociaż miał trudną załogę (same kobiety). Z wielką przyjemnością i czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Na pewno będę chciała tam wrócić, ponieważ w dzisiejszych czasach bardzo rzadko spotyka się takich gościnnych, troskliwych i wspaniałych ludzi;)
Paweł Międlar
Paweł Międlar
2021-08-26
Rewelacyjne miejsce! Przestronny, wyposażony we wszystko, przede wszystkim gustownie urządzony domek nad zachodnim brzegiem Jeziora Tałty. Z zadaszonego tarasu rozciąga się wspaniały widok na wodę, inaczej smakuje śniadanie w takich okolicznościach! Marina Bajana to nie tylko widok, to także dostęp do jeziora - spod domku spacerkiem kilkanaście metrów w dół. Gospodarze przygotowali małe kąpielisko przy pomoście. Cumują przy nim kajaki i motorówki, do dyspozycji rzecz jasna. Ale oko przyciąga przede wszystkim spacerowy stateczek "Melanie", replika parostatku z 1905 roku. W ramach pobytu skorzystamy z kilkugodzinnego rejsu w kierunku jeziora Szymon (mijamy trzy kanały - taki przedsmak szlaku Wielkich Jezior Mazurskich). Bardzo spokojna okolica, fajne trasy spacerowe i rowerowe (Stare Sady - Jora Wielka - Cudnochy - Faszcze - Nowe Sady). Idealne dla tych, którym przeszkadza nieco zgiełk zatłoczonych Mikołajek. Ale... do miasteczka, któremu szefuje Król Sielaw, zajrzeć trzeba (Muzeum Reformacji Polskiej, Wioska Żeglarska, nieczynna stacja PKP, urocza ulica Michała Kajki) - a to tylko rzut kamieniem! To także świetny punkt wypadowy na południowe, północne i wschodnie Mazury. Uprzejmi, uczynni i uśmiechnięci gospodarze są wartością na pewno dodaną, mają spory warzywniak z pomidorami etc. i do woli pozwalają korzystać! Obok domku stylowa tawerna - letnia kuchnia z miejscami do upichcenia, zjedzenia czy biesiadowania - co kto lubi. Żal odjeżdżać...
Anna Kozłowska
Anna Kozłowska
2021-06-18
Cisza, spokój, super właściciele
Damian Jeziorkowski
Damian Jeziorkowski
2020-07-18
Cisza, spokój, właścicielka przemiła. Natomiast replika parostatku oraz jej kapitan rewelacja! Polecamy miejsce!
Marcin Sosnowski
Marcin Sosnowski
2020-07-07
Super cisza spokój tylko szkoda że sklepy daleko.