e-Learning

e-Learning

utworzone przez | sty 3, 2015 | Słonce w żaglach | 0 komentarzy

Edukacja ŻeglarstwaUmiejętności niezbędne do uprawiania turystyki wodnej, w tym żeglarstwa i sportów motorowodnych, uzyskujemy na pokładzie jachtu pod okiem doświadczonego instruktora. Potrzeba do tego również sporo wiedzy.

O ile z praktyczną stroną tej przygody w dobrze zorganizowanych firmach szkoleniowych nie ma większego problemu, to przyswojenie odpowiedniego zakresu wiadomości teoretycznych wymaga sporej ilości czasu; uczestnictwa w licznych wykładach, kontaktu z profesjonalnym wykładowcą, dostępu do aktualnych książek i innych pomocy dydaktycznych.

Szanujemy Twój Czas

Doskonałym rozwiązaniem, umożliwiającym szybkie i sprawne przyswajanie wiedzy, jest nowatorska w swojej formie idea dostępnego w sieci internetowej, teoretycznego kursu e-learningowego. Można go odbyć na platformie e-learningowej EdukacjaŻeglarska.pl przy wsparciu instruktora lub pracować samodzielnie, korzystając ze swojego komputera lub innego urządzenia mobilnego (np. laptopa, tabletu, smartfona) z dostępem do Internetu.

Proponowane tu e-Kursy pozwalają na solidne przygotowanie się do egzaminu na wybrany patent żeglarski lub motorowodny. Zapewniają również doskonałe uzupełnienie zajęć teoretycznych i praktycznych prowadzonych przez doświadczonych instruktorów-wykładowców. Składają się z szeregu prezentacji i baz pytań oraz bloków sprawdzających przyswojoną wiedzę. Szczegółowe programy tych szkoleń znajdują się w bloku ofertowym poszczególnych kursów (więcej na ten tamat).

baner_edu_20150125Kursy e-Learningowe udostępniane są na 30 dni (można zdecydować się na ich przedłużenie lub dokupić dodatkowy czas tego dostępu). Czasowe dostępy do kursów e-learningowych można nabyć w wersji „pełnego e-kursu” (e-prezentacje z poszczególnych przedmiotów + bazy pytań; e-sprawdziany z tych przedmiotów; e-egzamin – nauka i kontrola wyników) lub „tylko e-egzaminu” (same e-sprawdziany i e-egzamin – kontrola wyników). Wybór należy do użytkownika.

Kursy e-learningowe zdecydowanie przyspieszają naukę i proces przygotowania się do egzaminów na poszczególne patenty żeglarskie, czy motorowodne. Najważniejsze jest jednak to, że podnoszą świadomość bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z uroków żeglarstwa i motorowodniactwa. Lepiej wiedzieć i przeciwdziałać niż doświadczać i żałować.

Twórca Platformy e-Learningowej
Mariusz Zawiszewski
EdukacjaŻeglarska.pl

Już dziś zaplanuj swój urlop na Mazurach!

Wspaniałe miejsce dla tych którzy naprawdę chcą wypocząć. Doskonały punkt wypadowy na wycieczki po Mazurskich jeziorach. Miła, sympatyczna i pomocna obsługa.

Jeśli jedzie się w 8-10 osób, to cały teren jest dla grupy. Obok domków znajduje się bardzo przyjemna tawerna, gdzie można grillować i się bawić. Piękny widok na jezioro.