Polecane publikacje

Polecane publikacje

utworzone przez | gru 21, 2014 | Słonce w żaglach | 0 komentarzy

Praktycznie każda książka wnosi jakiś wkład wiedzy w nasze głowy. Nie da się jednoznacznie określić, że ta czy inna pozycja jest najlepsza. Do każdego człowieka dociera inny autor. Wzrokowcy muszą mieć dużo obrazków, umysły ścisłe dużo opisów a jeszcze inne potrzebują kolorowej okładki z pasującą do tego zakładką w misie. Zaproponowana literatura posiada treści opisane w wymaganiach egzaminacyjnych co nie zamyka jej listy do tylko tych pozycji.

Literatura na żeglarza jachtowego: Jan Jałoszyński „VADEMECUM ŻEGLARSKIE” Tadeusz Adamowicz, Marek Berkowski „KOMENDY ŻEGLARSKIE” Adam Gańko, Jerzy Dziewulski „JACHTOWE ROBOTY BOSMAŃSKIE” Jacek Czajewski „METEOROLOGIA DLA ŻEGLARZY” Literatura na jachtowego sternika morskiego: Władysław Rymarz „PODRĘCZNIK MIĘDZYNARODOWEGO PRAWA DROGI MORSKIEJ” Andrzej Pochodaj „ŁĄCZNOŚĆ BLISKIEGO ZASIĘGU NA MORZU” Piotr Czerwiński, Jerzy Kon, Andrzej Marsz   „PODSTAWOWE WIADOMOŚCI Z NAWIGACJI” Jerzy Wróbel „VADEMECUM NAWIGATORA” Franciszek Wróbel  „NAWIGACJA MORSKA ZADANIA Z OBJAŚNIENIAMI” Jacek Czajewski „NAWIGACJA DLA ŻEGLARZY” Pod red. Jerzego Czajkowskiego „SYSTEM GMDSS, REGULAMINY, PROCEDURY, OBSŁUGA” Dietrich v. Haeften „SZTORM, CO ROBIĆ?” Krzysztof Zbierski   „SPALINOWE NAPĘDY JACHTÓW” Wojciech Zientara „VADEMECUM MPZZM” KODEKS MORSKI

Już dziś zaplanuj swój urlop na Mazurach!

Wspaniałe miejsce dla tych którzy naprawdę chcą wypocząć. Doskonały punkt wypadowy na wycieczki po Mazurskich jeziorach. Miła, sympatyczna i pomocna obsługa.

Jeśli jedzie się w 8-10 osób, to cały teren jest dla grupy. Obok domków znajduje się bardzo przyjemna tawerna, gdzie można grillować i się bawić. Piękny widok na jezioro.